Stavební připravenost

Zákazník musí mít před montáží pergoly nebo přístřešku vyřízené stavební povolení, ohlášení nebo oznámení. Více informací a zda vůbec potřebujete pro Vámi vybranou dřevostavbu stavební povolení, ohlášení nebo oznámení Vám sdělí příslušný stavební úřad, pod který spadá parcela, na níž chcete stavět.

Po objednání zákazníci obdrží plán pro zhotovení betonových patek pro vybranou dřevostavbu. V terénu vytvoří počet děr odpovídající počtům sloupků o půdorysném rozměru 30×30 cm do nezámrzné hloubky dle nákresu, který obdrží po objednání dřevostavby. Po vytvrdnutí můžete dřevostavbu postavit a ukotvit pomocí kotev, které Vám také nabízíme. V případě budoucího zvyšování podlahy se betonové patky zhotovují POD úroveň výše budoucí podlahy, kotvy se tím dají schovat pod budoucí dlažbu. Viz. obrázky níže.

DŘEVOSTAVBY KUČERA s.r.o.
Plynárenská 7/8
České Budějovice
370 06

Po - Pá 8:00 - 16:00
email: info@pergolykucera.cz

Můžete také vyplnit náš kontaktní formulář

Veškeré dřevěné konstrukce vyrábíme na CNC obráběcím centru. Pracujeme nejčastěji s KVH, DUO a BSH lepenými hranoly. Naprostá přesnost spojů, možnost různého způsobu čepování a spojů. Samozřejmostí je zpracování návrhu tesařské konstrukce ve 3D zobrazení.
.